25 Kasım
Çelik Minare Yapan Firmalar
Uzun yıllar garantili çelik minareler, fırtına ve deprem gibi doğal afetlerde sorunsuz olarak kullanılabilmesi nedeni ile son dönemlerde çelik minare daha çok tercih sebebi oluyor
Detaylı İncele
22 Kasım
Çelik Minare Fiyatları
Özel yapıları ve kaliteli malzeme ile üretilen Çelikerler çelik minareler istenilen tasarım ve ölçülere göre fiyatlandırılmaktadır. Çelik minare fiyatlarını görmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Detaylı İncele
11 Kasım
Prefabrik Minare Fiyatları
Çok daha kolay ve hızlı bir kurulum imkanı sağlayan, güçlü çelik yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım fırsatı veren prefabrik minare çeşitleri, günümüz yapılarında çok daha fazla yükselmeye devam ediyor.
Detaylı İncele
06 Kasım
Hazır Minare Fiyatları
Hazır minareler günümüz modern çağının bütün özelliklerini taşıyan ve klasik dönemi mimarisini bir araya getiriyor ve zengin bir seçim olanağını sunuyor.
Detaylı İncele
06 Kasım
Çelik Minare Modelleri
Çelik minareler isteğe göre tasarlanabilir, dayanıklı ve daha kullanışlı yapılardır. 125 ve 150 cm çap seçenekleriyle üretilen çelik minare modelleri isteğe göre de tasarlanabiliyor. Merdivenli veya merdivensiz tasarımların yanı sıra, tek veya çift şerefeli seçenekler de tercih edilebilir.
Detaylı İncele
03 Kasım
Çelik Konstrüksiyon Minare
Çelik konstrüksiyon minare hem sağlam hem de daha estetik. Çelik Minare, camilerin mimari yapısına uygun olarak farklı biçimlerin uygulanmasına da imkan sunmaktadır.
Detaylı İncele
30 Ekim
Çelik Minare İmalatı
Çelik minareler, günümüz cami tasarımlarında yeni bir trend haline gelen ve pratik özelliği ile kısa zamanda imal edilerek, estetik ve zarif görünüm özelliği ile montaja hazır hale getirilebilmektedir.
Detaylı İncele
28 Ekim
Çelik Konstrüksiyon Minare Fiyatları
Çelik konstrüksiyon minare günümüz şartlarına ayak uyduran ve doğal afetlerle depreme karşı dayanıklılık getiren çelik minare çeşitleri, aynı zamanda görsel tasarımı ile daha estetik bir dizayn ortaya çıkarmaktadır.
Detaylı İncele
25 Ekim
Çelikerler Çelik Minare
Modern çağın izlerini taşıyan ve aynı zamanda klasik dönemin mimarisini de harmanlayan çelik minare tasarımları, günümüzün yapılarına damgasını vurmaktadır. Özellikle mukavemet açısından doğal afetlere ve depreme karşı dayanıklı, uzun ömürlü bir ayrıcalık sağlıyor.
Detaylı İncele