Kurumsal

Bartın Kumluca’da 1844 yılında sıcak demircilik ile iş hayatına başlayan Çelikerler, 2003 yılında şirketleşerek ÇELİKERLER LTD. ŞTİ. ünvanını almıştır. Geçmişten gelen tecrübesini günümüz teknolojisiyle buluşturan ÇELİKERLER, Çelik Konstrüksiyon imalatlarını 25.000 m² üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir.

Çelikerler geniş makine parkuru ve uzman teknik kadrosuyla, sektöründeki yurt içi ve yurt dışı gelişmeleri yakından takip ederek kendi alanında, dünya standartlarında kalite ve hizmet sunumunu temel ilkesi olarak benimsemiş ve bu alanda öncü firma olmayı hedeflemiştir.

Çelikerler, ÇELİKER Cami Kubbe Minare , ÇELİKER YAPI ( Prefabrik Ev-Çelik Konstrüksiyon Ev – Ağır Sanayi Yapıları – Konteyner – Şantiye Yapıları ) ve ÇELİKER Vinç-Nakliye hizmetleri ile kalitesini ve hizmet sınırlarını genişletmiş yurt içinde ve yurt dışında bir çok başarılı projeye imza atmıştır.

Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olan Çelikerler , kalitesinden ödün vermeden ürün yelpazesini genişletmektedir. Her projesinde önce insana değer veren Çelikerler, imalat ve montaj sahalarında İş güvenliği kurallarına uygun olarak projelerini hayata geçirmeye ve başarılarına yenilerini eklemeye devam edecektir.Kurumsal


Kalite Politikamız

Müşterilerimizi ve ilgili tarafları memnun etmek en önemli işimizdir. Ürün ve hizmetlerimizin müşterilerimizin istediği özelliklere sahip olmasını, uygun maliyetli olmasını ve zamanında teslimatını sağlayarak müşterilerimizi memnun etmek, kalite hedeflerimizin doğrultusunda ilerlemek en önemli amacımızdır.

 

Müşterilerimiz işlerimizin odağıdır. İşlerimizi her zaman müşterilerimizin beklentilerine uygun olarak onların istediği tarzda yaparız.

 

Sürekli iyileştirme başarımızın temelidir. Yaptığımız her işin daha iyisini yapmayı hedeflemekteyiz. Bu amaçla tüm süreçlerimizi ve kalite yönetim sistemine sürekli iyileştirmeyi, tüm uymakla yükümlü olduğumuz ulusal ve uluslararası yükümlülüklere uymayı taahhüt ederiz.

 

Takım çalışması bizim yaşam tarzımızdır. Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve ilişki içerisinde bulunduğumuz diğer kuruluşlarla birlikte bir aileyiz. Birbirimize değer verir, güvenir, saygı duyar, hedeflerimize ulaşabilmek için  uyum içinde çalışarak birbirimize fayda sağlar ve birlikte büyürüz.

 

Çelikerler olarak bu temel ilkelerimizin tüm personelimize yayılımını sağlar ve bu ilkeleri bir yaşam tarzı haline getirmeyi taahhüt ederiz.

Genel Müdür         

RAMAZAN ÇELİKER

 

Misyonumuz

Yapı sektöründe katma değeri yüksek, yenilikçi, güvenilen, çevre dostu, uygun maliyetli, kaliteli, çelik konstrüksiyon ve prefabrik yapılar tasarlamak, üretmek ve inşa etmektir.

Vizyonumuz

Yapı sektöründe çelik konstrüksiyon ve prefabrik yapılar üreten, uluslararası pazarda bilinen, ulusal pazarda lider, Türkiye sanayi sektöründe ilk 1000 şirket arasında yer alan firma olmak.